Preču apmaksa ar līzingu

Sadarbībā ar „HOLM Bank Latvia” piedāvājam līzinga iespējas pirkumiem no 100 līdz 4500 eiro. Līgumu iespējams noslēgt mūsu birojā, vai arī preču saņemšanas vietā.

Kā iegādāties preces līzingā?

1. Izvēlieties preci!
2. Pie apmaksas veida norādiet Līzings un aizpildiet visus prasītos datus kredīta saņemšanai.
3. Interneta veikala dado.lv darbinieks sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un paziņos, vai kompānija var izsniegt Jums kredītu un kādus dokumentus nepieciešamības gadījumā Jums būs jāatsūta uz epastu info@dado.lv
4. Pasūtījumu varēs saņemt tā persona, uz kuras vārda ir veikts pasūtījums. Piegādes gadījumā kurjers atdos un ļaus parakstīt dokumentus tikai tai personai, uz kuras vārda ir noformēts līzings.
5. Pērkot preci līzingā, ne vienmēr ir nepieciešama pirmā iemaksa, ja vien to neprasa līzingu sniedzošā kompānija.
6. Kurjers salīdzinās atsūtīto dokumentu kopijas ar oriģināliem, iedos Jums parakstīt divus līguma eksemplārus, bet trešais ekemplārs paliks Jums kopā ar pasūtīto preci.
7. Veicot visas maksas saistībā ar līgumu, prece pāries Jūsu īpašumā.

Lai veiktu pirkumu līzingā:

  1. Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam ar darba stāžu ne mazāk kā 6 mēneši esošā darba vietā. Turklāt tiks pārbaudīta Jūsu kredītvēsture visos lielākajos kredītinformācijas birojos.
  2. Līzinga termiņš no 3 mēnešiem līdz 24 vai 36 mēnešiem.
  3. Pērkot preci līzingā, ne vienmēr ir nepieciešama pirmā iemaksa, ja vien to neprasa līzingu sniedzošā kompānija.
  4. Izvēlētās preces jāievieto iepirkumu grozā, un jāveic reģistrācija un pasūtījums, norādot apmaksas veidu „Līzings”.
  5. Nākamajā pasūtīšanas procesa solī automātiski būs pieejama līzinga pieteikuma anketa, kā arī saņemsiet saiti uz šo anketu e-pastā, aizpildīšanai Jums izdevīgā laikā.
  6. Pieteikuma anketā būs jānorāda Jūsu darba vieta, izpeļņa un citi līzinga noformēšanai nepieciešamie dati.
  7. Pēc Jūsu telefoniskas piekrišanas mūsu menedžeris nosūtīs pieteikumu līzinga kompānijai un saņems atļauju līguma slēgšanai (šī procedūra aizņem ne vairāk kā stundu laika). Kad atļauja būs saņemta, mēs sagatavosim līgumu un preces pavaddokumentus, un jūs varēsiet saņemt preci mūsu birojā, vai arī Jūsu norādītajā adresē, kur arī notiks līguma parakstīšana atbilstoši preces pieejamībai un piegādes noteikumiem.
  8. Līguma parakstīšanas brīdī Jums jābūt sagatavotai Jūsu pasei vai personas apliecība (ID kartei). (ja vēlaties piegādi, tad jāsagatavo pases kopija)